Yasal uyarılar

Bu websitesi Ecocert tarafından kendi ve tüm paydaşları adına geliştirilmiştir.  Websitenin kullanımı, kullanım şartları ve koşullarına uygun olmalıdır. Kullanımı ile ilgili olarak herhangi bir anlaşmazlık halinde değerlendirme Fransız kanunlarına göre yapılacaktır.

EDİTÖR

Ecocert, bir Fransız limited şirketi (440,000 € ‘luk kayıtlı sermaye ile)
Kayıtlı ofis: Lieu dit Lamothe Ouest – 32600 L'Isle Jourdain (France)
AUCH Trade & Companies Register, no. 380 725 002
SIRET numarası [Fransız ulusal kuruluş numarası] 380 725 002 00022
EU VAT no.
FR 18380 725 002 00014

Yayın direktörü: William Vidal, Genel Müdür

Editör sorumluluğu: İletişim departmanı

SUNUCU

Firma: CAPLASER Informatique, bir Fransız limited şirketi (374,380 €’ luk kayıtlı sermaye ile)
Kayıtlı ofis: Le Causse – BP 153 - 81103 CASTRES Cedex (France)

ÜRETİM - BAKIM

Firma: Ecocert SA
Kayıtlı ofis:
BP 47 32600 L'Isle Jourdain

KİŞİSEL VERİLER / GİZLİLİK

Kullanıcılara, 6 Ağustos 2004 yasası ile değiştirilen, 6 Ocak 1978 tarihli Fransız veri koruma mevzuatı uyarınca; özellikle web sitesine bağlanırken ve çevrimiçi formları doldururken girmiş oldukları kişisel bilgilerinin otomatik olarak Ecocert tarafından işleneceği bildirilir.

Bu bağlamda, kullanıcılar kendileri hakkında tutulan kişisel bilgileri değiştirme, düzeltme ya da silme gibi erişim hakklarına sahiptir. Kullanıcılar istedikleri vakit Ecocert ile iletişime geçerek bu haklarını kullanabilirler. Lieu dit Lamothe Ouest – 32600 L'Isle-Jourdain (France) ya da  contact@ecocert.com.

Ecocert ve paydaşları bu websitesi aracılığıyla toplanan kişisel verilerin alıcılarıdır. Bununla birlikte  bu verileri üçüncü şahıslara iletmek için de sorumlu olabilirler. Kullanıcılar, yukarıda belirtilen irtibat noktalarını kullanarak itiraz edebilirler.

Bu durum zorunlu ve isteğe bağlı alanları içeren her online form için açıkça belirtilmiştir. Kullanıcılar, istek ve ricaları ile ilgili yardım gerektiğinde; doldurulması zorunlu alanlarda meydana gelen hataların sorunlarının çözümünü imkansız kıldığı konusunda personelimiz tarafından bilgilendirilir. Ecocert kullanıcıları veritabanında yer alan kişisel bilgilerinin Fransız Veri Koruma Sicil Memurları tarafından kayıtlandığı konusunda bilgilendirilmelidir. (Commission Nationale de l’Informatique et des Libertés - CNIL).

TELİF HAKKI

Bu websitesi ve kendisini oluşturan marka, logo, resimler, fotoğraflar, çizimler, ses, müzik ve veritabanları dahil olmak üzere tüm kurucu parçaları, yazarların özel mülkiyetindedir. Sonuç olarak, web sitenin ya da kendisini oluşturan parçaların  tamamının  veya bir kısmının herhangi bir şekilde çoğaltılması, temsil, dağıtım ve / veya kullanımı ve aynı şekilde izinsiz yapılan herhangi bir değişiklik;  tüm ülkelerin yasal ve düzenleyici hükümleri ve uluslararası sözleşmeleri, Fransız Fikri Mülkiyet Kanunun hükümlerine istinaden yasaktır.

ULAŞILABİLİR BİLGİLER

Bu web sitesinde sunulan içerik sadece bilgi amaçlı verilmiştir. Ecocert bu web sitesinde yer alan doğru bilgi ve güncelleştirmeleri sağlamak için elindeki tüm araçları kullanır. Ancak, hiçbir şekilde bu bilgilerin doğru, eksiksiz veya güncel olduğunu garanti etmez . Bu nedenle kullanıcıları bilgi doğruluğunu onaylamaları gerekir .

Ecocert, kanunda belirtilen sınırlar dahilinde, websitenin kullanımı ile bağlantılı yada kullanımından doğan; doğrudan veya dolaylı kayıp , zarar gibi herhangi bir yükümlülük  kabul etmez,

Ecocert herhangi bir zamanda web sitesinde veya içeriğinde herhangi bir düzeltme ya da değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Bu websitesinden başka bir websitesine aktarılan link veya içerikler diğer web sitesinin onayını teşkil etmez. Ecocert burada yer alan herhangi bir ifade, bilgi, görüş veya öneri için sorumlu tutulamaz.

Ecocert , paydaşları  ve herhangi benzer bir şirket arasındaki herhangi bir ilişki yok ise bağlantılar, ticari markalar, adlar, servisler, alan adları, diğer firmaların tescil adları aksi belirtilmediği sürece kullanılamaz, ima edilemez.

ECOCERT WEB SITESINE BAĞLANTILAR OLUŞTURULMASI

Ecocert web sitesinden  köprü bağlantıları yapılmasına aşağıdaki şartların yerine getirilmesi durumunda izin verir:

• Bu web sayfalarını başka bir web sitesinin sayfaları içerisine iliştirilmemeli, yeni bir pencere açılmalıdır.
• Bu tür bağlantılar için ifadeler açıkça ‘’www.ecocert.com’’ içermelidir yada Köprü Metni bağlantısı ile bu web sitesi ve / veya Ecocert arasındaki bağlantı kamuoyunun zihninde herhangi bir karışıklığı önlemek için  açıkça belirtilmelidir

Bu izin Ecocert’in imajına veya şöhretine zarar verebilecek web siteleri için geçerli değildir.

Ecocert hiçbir koşulda kendi web sitesine bir Köprü Metni bağlantısına sahip web sitelerinin kapsam veya kullanımları için sorumluluk kabul etmez.