BIOFACH 2015 GERÇEKLEŞTİ...

11-14 Şubat 2015 tarihleri arasında Uluslar Arası Organik Tarım Fuarı BIOFACH Almanya'nın Nuremberg kentinde gerçekleşti. BIOFACH’da dünyanın dört bir yanından gelen organik gıda sektörünün mensupları buluştu. ECOCERT' de fuardaki yerini aldı. Yaklaşık 2 300 ' den fazla kuruluş ürünlerini sergiledi. Fuar 40 000 ' den fazla profesyonel ziyaretçiye de ev sahipliği yaptı.


"Biofach 2015"i ziyaret eden Manisa Valisi Sayın Erdoğan Bektas ve beraberindeki heyet ECOCERT standını ziyaret etti. Organik tarım ve sektör ile ilgili bilgi alış verişinde bulunuldu.


Düzenlenen konferanslarda Dr. Pierre Ott ve (ECOCERT SA) ve Michel Reynaud, ( EOCC Başkanı, ECOCERT SA) katılımcılara Genel tanınım, ithalat rejimi ve Organik bitkisel ürünlerin kimlik doğrulaması için yeni analitik yöntemler konularında konuşma ve sunumlarını gerçekleştirdi. Fuar' a katılımını gerçekleştiren profesyonel ziyaretçiler gerçekleştirilen kokteylde sohbet etme ve sektörün mevcut durumu ve geleceği ilgili tartışma imkanı buldu.

Nürnberg fuar alanı uluslararası kozmetik sektöründen gelen ziyaretçilerin de akınına uğradı. 7.Salonda gerçeleşen VIVANESS Organik ve Doğal Kişisel Bakım Ürünleri Fuarı; Organik ve Doğal, Sağlıklı Yaşam ve Alternatif Tıp sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirdi.